Исмаил Иса титуляр при победа на Шериф в ШЛ

20:40
Исмаил Иса беше титуляр при разгромната победа на молдовския Шериф Тираспол с 5:0 като гост срещу черногорския Сутиеска от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Българският нападател остана на терена през всичките 90 минути на двубоя.

Каду откри резултата в полза на гостите в 13-ата минута. Рикардиньо покачи на 2:0 в началото на второто полувреме. Фернандо реализира две попадения в 52-ата и в 65-ата минута на срещата. Александру Скрипенко оформи крайното 5:0 четири минути преди края. Вратарят на Шериф - Георги Георгиев, остана сред резервите.

Първата среща завърши наравно 1:1 и Шериф продължава напред с общ резултат 6:1. Следващият съперник на отбора от Молдова е победителят от двубоя между Фола Еш (Люксембург) и Динамо Загреб (Хърватия).