Реал писа шестица на Борнемут в дебюта на Анчелоти (снимки и видео)

10:29
Иско дебютира в титулярния състав, Роналдо блести до почивката

Карло Анчелоти дебютира неофициално на пейката на Реал Мадрид с победа с 6:0 в приятелската среща с английският Борнемут играна на Острова. С два гола се отличи Кристиано Роналдо , а по едно попадение записаха Сами Кедира, Гонсало Игуаин, Анхел ди Мария и новото попълнение Касемиро. От титулярния състав отсъстваха националите на Испания, както и дошлият от Реал Сосиедад - Асиер Ияраменди, който влезе по-късно.
Дебют за Мадрид направи Иско, който игра зад нападателя, а Месут Йозил, Кристиано Роналдо и Карим Бензема бяха останалите играчи от офанзивното каре.
Резултатът бе открит в 22-рата минута, когато Роналдо реализира от пряк свободен удар. Двайсетина минути по-късно грешка в защитата на домакините даде възможност на португалската звезда да се разпише за втори път. Две минути преди края на полувремето Сами Кедира засече топката в мрежата след центриране от корнър.

Игуаин бележи, Ияраменди с първи минути за Мадрид

През второто полувреме Анчелоти смени почти целия титулярен състав. Кристиано Роналдо напусна и в игра се появи Алваро Мората. Новият халф Асиер Ияраменди направи неофициален дебют, заменяйки Лука Модрич. Минута след почивката влезлият като резерва Гонсало Игуаин направи резултата 4:0 за Реал с техничен удар. В 68-ата Анхел ди Мария реализира пето попадение след самостоятелна акция. В 83-ата минута Касемиро реализира шестия гол след двойно подаване. Следващата контрола на тима на Анчелоти и Зидан е в сряда вечер срещу Олимпик Лион.

Реал Мадрид: Диего Лопес (46 - Хесус) - Карвахал (67 - Касадо), Начо (67 - Кини), Пепе (46 - Матеос), Коентрао- Кедира (46 - Касемиро), Модрич (46 - Ияраменди)- Йозил (46 - Ди Мария), Иско (46 - Кака), Кристиано Роналдо (46 - Мората)- Бензема (46 - Игуаин).