Челси разгроми сборен отбор на Малайзия (снимки и видео)

20:29
Челси победи селекция на Малайзия с 4:1 в контролна среща във втората си контрола от турнето в Азия.

Бертран Траоре откри резултата за лондончани още в петата минута след подаване на Кевин Де Брюин, който в 28-ата минута удвои с удар от въздуха.

Ромелу Лукаку направи резултата класически с изстрел по тревата малко преди почивката.

Виктор Моузес направи 4:0 след почивката, а две минути преди края резервата Мохамед Фадли вкара почетното попадение за домакините.

Състав на Челси:

Първа част: Шварцер; Иванович, Тери, Чалоба, Бертранд; Есиен, Ван Гинкел; Де Брюн (31-Феруз), Траоре. Азар; Лукаку

Втора част: Чех; Уолъс, Калас, Кейхил, Коул; Рамиреш, Ван Гинкел (66-МакЕкран); Моузес, Азар (66-Пиазон); Шюрле; Ба