Байерн прегази Хамбургер (видео)

21:21
Германският шампион и европейски първенец Байерн Мюнхен победи Хамбургер с 4:0 в мач от приятелския турнир "Телеком Къп".

Джером Боатенг откри резултата в 12-та минута за състава на Хосеп Гуардиола, който ще води тима за сметка на напусналия Юп Хайнкес. В 46-та минута Марио Манджукич вкара второто попадение за барарците. Минута по-късно Тони Кроос бе точен за 3:0 а крайното 4:0 оформи Томас Мюлер в 52-та минута.

В надпреварата участват и отборите на Борусия Мьонхенгладбах и Борусия Дортмунд, където малко по-рано Гладбах победи с минималното 1:0.

Telekom Cup 2013 Hamburger SV 0-4 Bayern Munich... by ourmatch