ОФК Пирин разби Германея във втората си контрола

15:55
Футболистите на ОФК Пирин разгромиха Германея в Сапарева Баня с категоричното 6:1. За първи път през този сезон за орлетата се появиха Владислав Златинов, който се разписа на два пъти през второто полувреме, Димитър Благов и Веселин Стойков, също вкарал два пъти топката в мрежата на Германея.

Благоевгррадчани откриха резултата в 9-ата минута чрез Антонио Хаджииванов, който беше изведен от Богоев сам срещу вратаря. До края на частта орлетата доминираха, но вместо голове улучиха на три пъти гредите.

Чак след средата на второто полувреме паднаха останалите голове. В 64-та минута Кацимерски подаде в коридор на Златинов, който преодоля вратаря и покачи на 2:0. Веселин Стойков направи 3:0 пет минути след това, а след още две пак опитният страж с глава се разписа за 4:0.

До края на мача Светослав Славков след пас на Димитър Благов вкара за 5:0, а Златинов оформи крайното 6:1 в края на мача. Домакините върнаха едно попадение при 0:5.

Следващата контрола за Пирин е гостуване в Разлог идната сряда от 18:00 часа.