Динамо се наложи над Анжи в Москва

21:18
Отборът на Динамо Москва победи у дома Анжи Махачкала с 2:1 в мач от втория кръг на руското първенство.

С гол на Павел Соломатин в 26-та минута домакините поведоха в резултата. Само 7 минути по-късно гостите от Махачкала останаха с 10 души, след като Евертон Алмейда получи червен картон.

В 83-ата минута отборът на Анжи изравни резултата след гол на Кристофър Самба, но в самия край на мача бе отсъдена дузпа за Динамо, след като Мехди Карсел-Гонсалес от отбора на Анжи игра с ръка в наказателното поле на отбора си. Нападателят Андрей Воронин бе точен за крайното 2:1 за Динамо Москва.