ЦСКА надви Сливнишки герой

20:35
ЦСКА победи третодивизионния Сливнишки герой с 1:0 в контролна среща по футбол, играна на стадиона в комплекса Царско село, с гол още в 30-та минута на мача.

В 30-та секунда на срещата Венцислав Василев настигна топката до самата аутлиния и центрира в наказателното поле, където бразилецът Марсиньо от около 13 метра с левия крак откри резултата - 1:0 за ЦСКА.

В 18-та минута след добро центриране от фаул на Антон Карачанаков бразилецът Марсиньо бе близко до втория си гол, но ударът му срещна гредата.

В 25-та минута Сливнишки герой имаше най-чистото си положение в мача: Николай Иванов излезе на добра позиция, но чешкият вратар на ЦСКА Томаш Черни спаси удара му.

През второто полувреме старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов пусна нови 11 играчи на терена и мачът на определени моменти бе равностоен. В 85-та минута Петър Петров можеше да вкара втори гол за ЦСКА, но ударът му срещна левия стълб на вратата на третодивизионния отбор от Сливница.

ЦСКА - Сливнишки герой - 1:0

Голмайстори: 1:0 Марсиньо 1

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов започна мача със  следния състав: Томас Черни, Марсиньо, Рангел Абушев, Валентин  Илиев, Ивайло Чочев, Апостол Попов, Венцислав Василев, Емил Гъргоров, Никола Байо, Асен Бойчев, Антон Карачанаков.

По взаимна договорка на двамата старши треньори - Стойчо  Младенов на ЦСКА и Венцислав Рангелов на Сливнишки герой, в мача бяха направени неограничен брой смени.