ЦСКА надви Марек в контрола, играна в Дупница

20:40
В контролна среща по футбол ЦСКА победи новака в "Б"-футболна група Марек с 2:0 в контролна среща, играна днес в Дупница.

В 34-та минута Любомир Войнов с далечен удар от около 25 метра изпрати топката неспасяемо в долния ъгъл на вратата на домакините - 1:0 за ЦСКА.

В 59-та минута току-що влезлият на терена Томи Костадинов увеличи резултата на 2:0 за ЦСКА, след като бе изведен сам срещу вратаря на дупничани с отлично подаване от Богомил Костадинов.

Малко по-късно Томи Костадинов бе на път да отбележи нов гол след центриране, но защитник на Марек изби топката от самата голлиния.

Следващата контролна среща на ЦСКА е в събота от 18,00 часа на стадион "Българска армия" с Банско.

Марек - ЦСКА - 0:2

Голмайстори: 0:1 Любомир Войнов 34, 0:2 Томи Костадинов 59

Стартови състави:

Марек: Белчев, Горанов, Виячки, Пидев, Николов, Андонов,  Тончев, Илиев, Генов, Янчев, Георгиев

ЦСКА: Господинов, Василев, Грънчов, Попов, Войнов, Хаджиев,  Дюлгеров, Долапчиев, Чочев, Карачанаков, Марсиньо

По взаимно споразумение между двамата старши треньори - Румен Стоянов на Марек и Сашо Борисов на ЦСКА, през второто полувреме бяха направени неограничен брой смени. През вторите 45 минути  ЦСКА игра със съвсем различен състав.