Румънци вкараха четири гола на Лудогорец

22:13
Българският футболен шампион Лудогорец (Разград) отстъпи с 1:4 в контрола среща с третия в изминалото първенство на Румъния - Петролул Плоещ, след като направи редица пропуски пред
съперниковата врата.

Въпреки че заложи на по-голямата част от титулярите си, включително и на привлеченият от ЦСКА само преди дни Мишел Платини, Лудогорец беше надигран от своя румънски съперник и допусна по два гола в двете полувремена.

За Петролул две попадения вкара тунизиецът Хамза Юнес (6' и 56'), а по едно добавиха Джордже Грозав (13') и Гилерме (84').

Единственият гол за Лудогорец падна в 22-та минута, когато Кайсара подаде към Михаил Александров и той се разписа за 1:2.

Крилото удари и греда през второто полувреме на срещата.