Хърватия и Узбекистан преплетоха група "F"

23:20
Отборите на Хърватия и Узбекистан запазиха жива интригата в борбата за първите две позиции в група "F" на Световното първенство за младежи до 20 години, след като завършиха наравно 1:1.

Резултатът на стадион "Ататюрк" в Бурса бе открит от Сардор Рахманов, който осигури предимство на Узбекистан в 25-ата минута. Крайното 1:1 бе оформено от Марко Ливая в 65-ата минута. По този начин двата тима излязоха начело в групата с равен актив от по 4 точки.

В друг мач от късната програма на шампионата Ирак надигра Египет с 2:1 и оглави класирането в група "Е". Точни за тима от Азия бяха Амар Абдулхюсеин и Моханад Рахем, а попадението за египтяните бе дело на Ахмед Кока. Загубата остави фараоните на последно място в групата с нулев актив.