Италия и Хаити с реми в контролна среща

00:10
Националните отбори на Италия и Хаити завършиха наравно 2:2 в приятелска среща. Мачът се игра в Рио де Жанейро.

Емануеле Джакерини откри резултата за Италия в още в 1-та минута. Клаудио Маркизио в 73-та минута удвои преднината на скуадра адзура. Полузащитникът на Ювентус се появи на терена само минута преди да вкара гола си.

В 85-та минута Паскал Милиен от дузпа направи резултата 2:1, а във втората минута на добавеното време на мача Жан-Филип Пегеро оформи крайното 2:2.

baldwin_goth
12.06.2013 09:11

От този мач нищо не може да се съди. Гледах обаче италианците срещу Чехия, следя и останалите им мачове в последно време и мога да кажа, че едва ли е имало по-трагичен италиански отбор в цялата история. Да кажем, че представяне като това с Чехия (без точен удар в очертанията на противниковата врата!) е просто смешно и не подхожда на отбор, който преди година стигна финал на Европейско първенство. Не зная коя е основната причина, но ми се струва, че цялостно ниското ниво на вътрешния шампионат дърпа и националния отбор надолу.

biancorosso
12.06.2013 08:24

И явно наистина Уинър не правят разлика между Хаити и Таити *joking**joking**joking* Едните са 60-ти в ранклистата на ФИФА другите са 160-ти *joking*

biancorosso
12.06.2013 08:22

Испания също направи подобен жест преди 2 дни, когато победи Хаити само с 2:1, но капацитетите вече почнаха да правят заключенията, че мача е нареден и че Италия вече не била сила *joking**joking**joking* Пораснете !

Spider17
12.06.2013 08:11

Очевидно автора на статията не прави разлика между Хаити и Таити.
"Както е известно Италия и Хаити са участници в предстоящия турнир за Купата на конфедерациите....."
Там участва ТАИТИ.

Notlike
12.06.2013 02:01

Ей това е то - да си хаитянин или тотаджия, хахаха

monte_carlo
12.06.2013 01:55

Този мач откровено бие на нареден ! Трябва да бъде разследван за тото,както винаги италианци отново замесени на всяко ниво... Ще вкарат Хайти в 84 и 92 и от 2-0 ще правят 2-2 хайде де хахах. Че и след гола им мача се свири директно *smile*)

biancorosso
12.06.2013 08:20

Знаеш ли кое му е нареденото ? Аз го гледах и, да Италия им пуснаха головете, особено при втория беше пределно ясно. Но явно никой от тук не знае за какво аджеба се игра този мач, та нека да ви поясня. Мача беше БЛАГОТВОРИТЕЛЕН за пострадалите от земетресенията и наводненията в Хаити и Италия просто направи един жест да зарадва тия измъчени хора в тая бедна държава. Няма си идея как малки дечица се радваха като полудели след гола на Хаити в 93 минута.

ReDeViL666
12.06.2013 01:50

Смотани Жабари проклети ! Само тях не хванах - дано да им се контузят половината титуляри преди мача им с нас!*stop**stop**stop*

Banditos
12.06.2013 00:52

кво става с 5000 едно милионче и ти си човека *cool*

Banditos
12.06.2013 00:51

незнам дали някой е гледал мача в бета,но при 2:0 коеф за Х беше 201 а си виках да пусна 5 лева *lol*