Норвегия на 1/2-финал на Евро 2013 (видео)

22:06
Националните формации на Норвегия и Италия завършиха наравно 1:1 в мач от група "А" на Европейското първенство по футбол за юноши до 21 години.

С гол на Странберг в 90-та минута на мача отборът на Норвегия откри резултата. Бертолачи в четвъртата минута на добавеното време изравни за крайното 1:1.

Със спечелената точка  Норвегия се класира за полуфиналите на турнира. Отборът на Италия си бе гарантирал място на полуфиналите още преди мача.

Полуфиналисти от група "Б" са отборите на Испания и Холандия, като все още не е ясно кой от двата тима ще завърши победител в групата.