Измъчена победа за ЦСКА над Локомотив София след автогол на Георги Марков

18:51
ЦСКА сериозно се измъчи, но все пак победи Локомотив София с 1:0 в дербито между двата отбора от 28-я кръг на А група. "Червените" играха цяло второ полувреме с човек повече, но въпреки това успехът не дойде никак лесно.

"Армейците" започнаха по-добре срещата и в 6-а минута защитникът на "железничарите" Георги Марков си отбеляза нелеп автогол. Дормушали Саидходжа от малък ъгъл би "от дузпа в тъч", но бранителят на "червено-черните" засече топката в собствената си врата.

В 17-а минута чудесен удар на Руи Мигел срещна гредата, а след това Александър Тонев пропусна да покачи на 2:0. Локомотив също имаше възможност за гол в 28-а минута след хубава комбинация в предни позиции, но Виктор Шпишич би неточно, останал очи в очи с Ивайло Петров. В 40-а минута след удар на Шпишич Петров изби топката в гредата. В 43-а минута Иван Пасков от Локомотив бе изгонен за втори жълт картон.

Въпреки числено намаления си състав, "железничарите" опитаха да обърнат мача и в 67-а минута Зоран Балдовалиев имаше шанс за изравнителено попадение, но пропусна. В 80-а минута Йордан Тодоров изби от гол линията след центриране от корнер. В първата минута от продължението на мача Йордан Минев бе изгонен за втори жълт картон.

Локомотив игра по-добре през второто полувреме, но въпреки това ЦСКА успя да съхрани крехката си преднина и спечели ценна победа след две поредни загуби.

Съставите на двата отбора:

ЦСКА: Петров, Виданов, Котев, Минев, Иван Иванов, Тодоров, Маркиньос, Тонев, Силва, Саидходжа, Руи Мигел

Локомотив София: Галев, Добрев, Марков, Пасков, Савич, Атанасов, Шпишич, Дяков, Караджинов, Балдовалиев, Камбуров

niki_hameleona1
25.05.2009 00:08

Малко преди края на първата част Пасков бе изгонен за втори жълт картон, а след кратка словесна престрелка с феновете от първите редове, той получи и удар от един от най-разпалените. Това е второ поредно изстъпление на агитката на ЦСКА. Първото бе преди седмица във Варна, когато "червени" ултраси замеряха с предмети и бомбички играчите на Черно море. Според документите на БФС, при два идентични инцидента в рамките на един полусезон, провинилият се клуб би следвало да бъде изваден от групата, в която се състезава. Очаква се обаче футболната централа да направи реверанс на "червените" и да ги накаже само с четири мача лишаване от домакинство. Пък после БФС било ''синьо''...

deko1991
24.05.2009 16:29

tishkata е това е истинския фен който иска да гледа мач ей така за разлечение а не да обижда другите отбори и да се бие ако , ако бяхме само такива фенове щеше да ни е друг футбола *stop*

tishkata
24.05.2009 14:15

Фен съм на ЦСКА , но това снощи беше трагедия! Отборът на Локо игра 2 пъти по-добър футбол и то с човек по-малко и ако не беше тоя смешен автогол , в комбинация с пресиления червен картон 3-те точки щяха да са другаде.Може би трябва да се купят още няклоко барзило- португалски попълнения , че тези сега идват малко *joking* *sick* Болно ми е и не зная кога пак ще видя ЦСКА да играят така , че дани доствят удоволствие и да си спомним защо обичаме този отбор!

pavkata27
24.05.2009 12:42

LFC_T9_G8: Май те е яд,че сте втори-а.Ходи хапни една чорбица някаде и се успокой

Adrian000
24.05.2009 10:55

Тоя LFC_T9_G8 наистина е малоумен сигорно си мисли ,че не трябва да падаш целия сезон от никой *joking* Добре бе свиньо Левски- Локо 0-3/ЦСКА- Локо 1-0 ,ами ЦСКА-Левски 0-2?! Ами Сливен- ЦСКА 3-1/ Левски- Сливен 1-0! Ае трай си!

KILLna7
24.05.2009 09:12

Абе за майките незнам ма твойта може би съжалява ,за нереза който се е появил да се мъчи със заблудената идея че отбора му ще вземе 32 са си титла през 2009 .Така ние казахме че локото ще ви бие ,но не ви би... нтук въпроса е че нали ти говореше че цска ще бие левски ???... да не припомням какво стана. *joking* А истината може би е че не си побъркан ,а просто търсиш някой да ти слуша простотиите *thumb_down*

LFC_T9_G8
24.05.2009 08:03

ЕДНО НЕЩО ЩЕ КАЖА САМО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ЛЕВСКИ (ГОВЕДА) .. Е*Е*Е С* М*Й*А*А *stop*

nasran_chorbar
23.05.2009 23:45

LFC_T9_G8 кво говориш?За да говориштрябва да мислиш.Ти си чорбар....млъкни!

LFC_T9_G8
23.05.2009 23:00

говорим за този мач .. кво сменяте темата само ..

paunQ
23.05.2009 22:58

Е, то ние казахме, че и Черно море ще ви бие...

LFC_T9_G8
23.05.2009 22:40

lassitar2 .. щото нали казахте , че Локото ще бият ЦСКА .. а => какъв е резултата *wonder*

Getcatta
23.05.2009 22:03

И все пак, хубаво ми е че Жорето си вкара авто гол. Предполагам колко му е гадно /като болен левскар/ и ми е кеф....

Samoletski

Хмм. Пак доста леффскари са пренебрегнали техния отбор и са гледали ЦСКА. Иначе играхме много слабо, а съдията развали мача. Поне бяхме слаби колкото леффски, когато в София с 2 дузпи едвам биха с 1:0.

torres_228
23.05.2009 21:00

ГОСПОДИ , ВЗЕМИ СИ ГО ТОЯ LFC_T9_G8 , ВЗЕМИ СИ ГО ПРИ ТЕБ !!! Той е умствено болен ... написал е 10 коментаари в които пише само " НАЛИ ЩЯХМЕ ДА ПАДНЕМ БЕ , ГОВЕДААААА " ... А бе малоумник , кое е по-важно бе , кое е крайната цел ??? ДАЛИ СМЕ ПАДНАЛИ ОТ ЛОКО ИЛИ ДАЛИ СМЕ ШАМПИОНИ ??? ТЪПАНАР С ТЪПАНАРИТЕ !!! *sick*

lassitar2
23.05.2009 20:57

LFC_T9_G8 Ти си идеален избор за магистрална свиркаджийка,като захапеш нещо и не пускаш.Що не ми се похвалиаш че вие сте ни били,ами се хвалиш че локо ни били.Ако това ти е утехата че няма да сте ашампиони,то тогава и догодина аще трябва да ти четем глупостите..Тоест да се смеем на тях.Смешник
*joking* *lol*

LFC_T9_G8
23.05.2009 20:50

хахахаха .. що задаваш друга тема е а? .. щото пак нищо не можете да кажете --> ЦСКА 1:0 Локо СФ / Левски 0:3 Локо СФ .. НИЩО НЕ МОЖЕТЕ ДА КАЖЕТЕ СЕГА!!! .. а КАЗАХТЕ , че Локо СФ ще ни разгроми *lol* хахахаха .. МАЗНИ ГОВЕДА *lol*

bacardy_breezer
23.05.2009 20:31

LFC_T9_G8 ще гледаш другия кръг ЛИТЕКС - ц(*ка 4:0 и тогава ще се сетиш за Литекс - ЛЕВСКИ 1:2 или може би ще се сетиш за ц(*ка - ЛЕВСКИ 0:2 .А най-добре е да се сетиш ,че ПАК СМЕ СИНИ ШАМПИОНИИИИИ

LFC_T9_G8
23.05.2009 19:53

хахахаха .. кво се оправдавате е .. да сте ги били е .. хахаха

BoBi_Levskara
23.05.2009 19:44

Ни може да паднахме 0-3.Но нашата игра беше далеч по добра от вашата днес.Ние ударихме и 3 греди.А половенията които имаха Локо СФ срещу нас далеч не бчха толкова много и толкова чисти колко днес на Локото срещу вас.И още нещо.Локото с 10 човека не ви остави да минете центъа 45 минути.А изречението "Ивайло Петров беше герой на мача за ЦСКА" говори само себе си.И не очаквайте Литекс сами да се бият.Ние вкрахме смешен гол но и вашият беше дори по смешен.САМО ЛЕВСКИ.

LFC_T9_G8
23.05.2009 19:37

вие в момента много фърчите в небесата .. ама накрая много бързо ще падате на земята *wink* .

Levskara_1995
23.05.2009 19:36

е LFC са се смеи ама накрая 6е пла4е6 4орбар грозен *joking*

23.05.2009 19:31

питаме ви,ку*ви:кой сега е първи?Питаме:защо ли,ку*вите са втори? Колко жалко е да си чорбар напоследък а,пичуви селски *joking*

lassitar2
23.05.2009 19:30

Амиа така ще...Като не могат да се похвалят че са ни били,ще се хвалят с чужди победи..Точно на това му се вика комплекс на малкоценност.Смешен отбор,смешна агитка,смешни коментари-КОЛКО Е ЖАЛКО ДА СИ ЧОРБАР.Пак ст втори,а ний сме синьо бели шампиони

UltraBlueHool

Само с това ще се утешавате,защото Ц(*ка - Левски 0-2.и Левски шампион!ПРАСЕТА ГАДНИ,ВИЙ ПАК СТЕ ВТОРИ,А НИЙ СМЕ СИНИЬО БЕЛИ ШАМПИОНИ!АЛЕ АЛЕ!

LFC_T9_G8
23.05.2009 19:27

ахахахха .. кво да го гледам е .. всичко е 6 .. ЦСКА - Локо СФ 1:0 / Левски - Локо СФ 0:3 *lol* ГОВЕДА *stop*

23.05.2009 19:25

е не6тастник погледни си жалкото одборче и после говори ле

LFC_T9_G8
23.05.2009 19:23

кво мълчим като бием ЛОКО СФ а вие паднахте от тях с 0:3 на ГОВЕЖДИЯ СТАДИОН *lol*

Мда от цска само тва можеш да видиш за съжаление.Срам са за България не са за гледане.Живота продължава.Днес се борят за 5-тото място или в за Уефа по точно утре да не изпаднат и така.Левски шампион!

roommen
23.05.2009 19:22

LFC_T9_G8 - абе ти си смени ника ,но си си същият умствено ограничен футболен фен на чорбата *lol*

TigerJK
23.05.2009 19:21

бях забравил колко е жалък футбола в Българското първенство *wink* излъгах се да пусна телефизора през второто полувреме и видях някакви атаки напревени почти на ходом и не помня дали имаше 3 поредни точни паса..

23.05.2009 19:20

Аз съм левскар ама ми става жал да ви гледам.Обърнах внимание повече на мача цска - локо софия.И искам да спомена че ако са доволни на автогол и съдийска помощ,нека се радват.С този отбор няма да са шампиони.Просто не заслужават.

LFC_T9_G8

кво стана е ГОВЕДА .. нали ЦСКА няма да бият ЛОКО СФ а? .. хахахахаха .. а вас ви отпраха с 3 броя .. *lol* СРАМ *stop*

Getcatta
23.05.2009 19:17

Най- ми е кеф че левскар наниза гола... НЕКА ГИ БОЛИ- НЕЩАСТНИЦИ, както каза шефа на ЦСКА- времето на Алековите герои отминава,, не може БАЙ ВИ ГАНЯ да е НАЙ- ДОБРИЯ и НАЙ - ЯКИЯ ЛЕВСКАР...и тия малоумници да го гледат в мустака СМЕШКИ *joking*

cesekarchetooo
23.05.2009 19:11

Бахти мъката. Не може така да продължава. Бихме, но победата трябваше да е убедителна, да си вдигнем самочувствието... а кво стана? Глуха защита, Пифа - герой на мача. И все пак трябва да си ходи. Както и Маркиньо, Руи Мигел и останалите любители на банана.

KILLna7
23.05.2009 19:10

Чух някой да казва че се гледа резултата : ЦСКА - ЛЕВСКИ 0 - 2 *joking*

torres_228
23.05.2009 19:06

Ей неграмотнико , знам че се гледа резултата , но ти май с твоя мозък малък и гладък , май не осъзнаваш , че ние тук коментираме МАЧОВЕ !!! Тъпанар смотан , неграмотен ! 'Айде изчезвай ми от главата.. *thinking*

roommen
23.05.2009 19:04

На Локото силата е в контрите ,можеби не биваше да притискат второто полувреме Цска и да ги принуждават да се бранят защото така червените доста лесно можеха да разбиват всяка една атака на Локо .Съдята няма да го коментирам каквото е видял свирил го е , железничарите имаха злощастието да си отбележат ранен автогол а за сметка на това Цска имаха късмета да не получат такъв през първото полувреме. Хареса ми как Локомотивци играха спокойно дори и с човек по малко цяло полувреме , ако съумеят да задържат същата игра + някой нов добър футболист през следващият сезон ще са много сериозен кандидат за челните позиций .

cesekarqq
23.05.2009 19:02

аве лаиняр смазаха кура ми смазаха ... и накрая се гледа резултата а не кой кого е смазал аи отиди си испии млякото че стана касно ... *devil*

torres_228
23.05.2009 18:55

Леле , мале ... Пенев пак не е доволен от съдиите ... *sick* Сигурно е искал да изгонят още един от Локо и да не им даде още 3 дузпи ... А БЕ СЕЛЯНИЯ ... Относно мача ... ЛОКО СМАЗАХА Ц(*КА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ С ЧОВЕК ПО-МАЛКО !!! *smile*

Локо се биха сами с тоя автогол , със червения картон и със съдийската помощ за отбора на ЦСКА , но нищо разликата остава 2 точки ,и мина мача със Славия ,единственият, който ме притесняваше . *wink*

jo101
23.05.2009 18:15

Нали бяхте образцова публика.защо биете противникови състезатели а бе чорбари нещастни.аз съм локомотивец и мразя Левски,но искам да ви минат защото сте супер жалки.

23.05.2009 18:12

CRonaldo_fen смешник пак съдията бил виновен *joking* И да беше изгонил Минев при 0:2 в 79 минута ,щяхте ли да направите нещо ? 10 на 10 щяха да са играчите .. вие цял мач с 11 нищо не направихте та за 10 минути щяхте на ни биете .Смешници видя се КОЛКО СТЕ ЖАЛКИИИИ *devil*

CRonaldo_fen
23.05.2009 18:09

ей лефскари какво коментирате ЦСКА бе аре да не казвам, че мача ни с вас до някъде ви помогна съдията като ви спести 2-ри жълт за Минев и вратаря ви спаси. Плюс това къде бехте срещу Локо София да не би да бяхте на дефилиране ?

torres_228
23.05.2009 18:02

ХА - ХА - ХААААААА... ми к'во да ти кажа .. ние поне ги бихме *joking* *sick* !!!

Samoletski
23.05.2009 18:01

Хаха кой ми говори за късмет. Ами вие как бихте Сливен например. Гола беше от класа, да не говорим, че имаше две дузпи за Сливен. Пък и поне няма да ни наградят с орден Мартин Камбуров 3-та сепен.

torres_228
23.05.2009 17:57

Не гледам мача , ама като чета ... уважаемите ц(*кари не еб*ват да си вкарват головете ... чакат някой да им ги вкара ! *joking*

SnickersaKu4ko
23.05.2009 17:51

мноо злеее ЦСКА-то тоз мач оба4е имат бая късмет 3 ти пореден мач "шампионите" са ебати мишките