Удобни за Чили резултати в зона Южна Америка (видео)

09:50
Чили излезе на четвърто място в световните квалификации от зона Южна Америка, надигравайки с 2:1 като гост тима на Парагвай.

Едуардо Варгас и Артуро Видал вкараха головете за гостите, които изпревариха Уругвай за четвъртото място в класирането в зоната преди предстоящото Световно първенство. Роке Санта Крус намали 2 минути преди края, за да донесе напрежение за Чили в последните минути.

След ремито на първите два тима в таблицата Аржентина и Колумбия и загубата на третия Еквадор от Перу, Чили се възползва, за да събере 18 точки.

Аржентина има 25 точки от 12 мача, докато Колумбия е втора с 20, колкото има и Еквадор, който е с по-лоша голова разлика. В друга световна квалификация Боливия направи 1:1 с Венецуела.