Суарес наказа Франция, Дания обърна Грузия (видео)

00:10
С гол на Луис Суарес Уругвай пожъна чиста минимална победа над Франция в приятелски мач, игран на "Естадио Сентенарио" в Монтевидео. Единственото попадение в срещата падна в 50-ата минута, когато Суарес, който влезе като резерва на полувремето, от малък ъгъл улови стража на петлите Стив Манданда.

В друга контрола, играна по-рано през деня, Дания победи Грузия с 2:1. Двубоят се проведе на стадион "Енерги Норд Арена" в Олборг. Северняците изоставаха в резултата до 77-ата минута, след като в началото на второто полувреме Ираклий Дзария осигури предимство на гостите. Никлас Педерсен възстанови равенството в 77-ата минута, а в самия край на мача Кристиан Ериксен оформи крайното 2:1 в полза на червения динамит.