Младежите на България с нова класика срещу Андора

20:00
Младежкият национален отбор записа нова победа в квалификациите за Евро 2015, след като надви Андора и като гост с класическото 3:0.

Във втория мач на двата тима от Група 2, възпитаниците на Михаил Мадански, които спечелиха със същия резултат срещу Андора и в Ловеч преди няколко дни, победиха днес след две попадения на Тодор Неделев и гол на Радослав Кирилов.

Първо, в 45-ата минута, полузащитникът на Ботев Пловдив се разписа от бялата точка за 0:1. Нападателят на Киево Кирилов покачи на 0:2 в 53-ата минута, а Неделев оформи крайното 0:3 в 73-ата минута.

На българите до края на квалификациите предстоят още мачове с тимовете на Русия, Дания, Естония и Словения.