Полша надигра Лихтенщайн в последния мач на Дудек (видео)

10:01
Полша победи Лихтенщайн с 2:0 в приятелския мач, игран в Краков пред 10 хиляди зрители. Срещата бе последна с националния екип за 40-годишния вратар Йежи Дудек, който игра 34 минути в своя 60-ти мач за Полша.

Дудек прекрати кариерата си преди две години, но сега се завърна само, за да изиграе своя последен двубой пред родна публика. Домакините стигнаха до успеха с попадения на Артур Собиех в 53-ата минута и Мачей Рибус в 72-ата.

Полша се подготвя за световната квалификация с Молдова в петък.

В друга контрола Чиприан Марика се отличи с хеттрик за победа на Румъния с 4:0 над Тринидад и Тибаго 27-годишният нападател бе точен в 30-ата, 32-ата и 81-ата минути. Данийл Сайръс от Тринидад си отбеляза автогол четири минути след началото на второто полувреме.