Германия наказа Еквадор чрез Подолски и Бендер (видео)

23:49
Националният отбор на Германия надигра Еквадор с 4:2 в приятелски мач от следсезонното си турне в САЩ. Селекционерът на Бундестима Йоахим Льов заложи на експериментален състав, но въпреки това неговите футболисти решиха срещата още до 24-ата минута.

Точен на два пъти за Германия бе Лукаш Подолски в 1-ата и 17-ата минута. Ларс Бендер също добави две попадения за успеха на немците, като се разписа в 4-ата и 24-ата минута. В самия край на първото полувреме Антонио Валенсия намали разликата в резултата на 1:4, а крайният резултат бе оформен от Валтер Айови в 84-ата минута.