Билбао остави Сарагоса в зоната на изпадащите (видео)

22:27
Сарагоса остана в зоната на изпадащите от елита на испанското първенство, след като пусна два късни гола и загуби с 1:2 срещу Атлетик Билбао като домакин в мач от 36-ия кръг.

Сарагоса беше по-активният отбор на "Ла Ромареда" и излезе напред в резултата в 14-та минута, когато Елдер Пощига се разписа с глава. Баските обаче се активизираха в края на мача и изравниха в 80-та минута чрез Фернандо Йоренте, а в добавеното време Оскар Де Маркос преодоля съперников играч на тъч-линията и центрира в наказателното поле, където Ибай Гомес засече топката триково в мрежата на домакините за победата.

След като направи един разочароващ сезон в Примера, Атлетик Билбао си осигури оставане в елита два кръга преди края.