Бивш бранител на ЦСКА вкара гол на Наполи (видео)

18:37
Бившият футболист на ЦСКА Фабрицио Грило вкара гол за Сиена, но тимът му загуби с 1:2 при гостуването на Наполи в предпоследния кръг от италианската Серия А.

Грило, който не успя да се наложи в ЦСКА и бе освободен преди две години, откри резултата в полза на Сиена на стадион "Сан Паоло" с точно попадение в 36-а минута.

Тимът на Сиена, който от следващия сезон ще играе в Серия Б, не успя да удържи преднината си и Наполи обърна мача.

Голмайсторът на неаполитанците Едисон Кавани вкара 28-ия си шампионатен гол за сезона и изравни в 73-а минута.

В добавеното време Марек Хамшик донесе победата на Наполи.

Лацио зае шестото място в класирането след домакинска победа с 2:0 срещу Сампдория. Серджо Флокари откри резултата, а Антонио Кандрева направи 2:0 от дузпа в добавеното време на мача.

Удинезе запази петото място, даващо право на участие в Лига Европа, след трудна победа над Аталанта с 2:1. Вездесъщият ветеран Антонио Ди Натале отново бе в основата на победата на Удинезе, отбелязвайки два гола след почивката. Джузепе Де Лука даде аванс за Аталанта в 10-а минута.

Двубоят не завърши по най-добрия начин за 35-годишния Ди Натале, който получи контузия в края и бе изнесен на носилка от терена.