Иван Иванов игра цял мач при победа на Партизан

21:55
В мач от 27-мия кръг на сръбското футболно първенство Партизан Белград победи като гости Раднички Крагуйевац с 1:0 с гол на своя капитан Саша Илич в 68-та минута.

Мачът се игра пред около 5000 зрители на стадион "Чика Дача" в Крагуевац, а през всичките 90 минути с фланелката на Партизан игра защитникът на българския национален отбор и футболист номер 2 на България за миналата година Иван Иванов. В 80-та минута защитникът получи жълт картон за бурна реакция на съдийско решение.

Така Партизан е начело във временното класиране с 64 точки пред Цървена звезда - 59 точки и мач по-малко. Тази вечер Цървена звезда играе с ОФК Београд в мач от 27-мия кръг. На 18-ти май е 144-то дерби Цървена звезда - Партизан.