Радуканов: Подходихме надменно и можеше да си изпатим

17:45
Треньорът на ЦСКА Милен Радуканов смята, че неговите възпитаници са подходили надменно към тима на Монтана в началото на втората част.

Червените поведоха с 2:0 до почивката, но допуснаха резултатът да бъде намален, след като Апостол Попов си вкара автогол в 51-та минута.

"При 2:0 мислехме, че сме решили  мача, подходихме надменно и това можеше да ни струва скъпо.  Важно е все пак, че победихме. Имаме много контузени, Лукас Саша го пускаме ляв бек, трябваше да прекрояваме цялата защита, има  и натрупана умора. Говорихме на полувремето, че трябва да натискаме и да  вкараме още голове, но това не се получи. Явно мислехме, че  мачът е свършил.  Надявам се до мача с Черно море в събота да се възстановим.  Коце Стоянов също има сериозна контузия. Венци Василев го заболя
крака на загрявката и затова не започна титуляр. Не отчитам пускането на Платини като грешка. Днес беше свеж. Доволен съм от Камбуров, който с влизането си вкара гол.
Жалко, че отново нямаше фенове, които да ни подкрепят.  Надявам се с победите да върнем хората по трибуните", каза Радуканов след мача.