Гари Родригес върна Левски на върха в "А" група (видео + снимки)

19:56
Левски  оглави временното класиране в българската футболна "А"-група, след като се наложи с много усилия с 2:1 над  Миньор (Перник) на стадион "Георги Аспарухов" в среща от 26-ия кръг на шампионата.

Левски притискаше своя съперник през първото полувреме, но това не даваше желания резултат и сините рядко стигаха до възможности за удар към вратата на Боян Пейков. Миньор дори имаше шанс да открие резултата на стадион "Георги Аспарухов", но Петър Петров не успя да се разпише. За Левски пък единственото положение през първата част пропусна Гари Родригес, който стреля силно от границата на наказателното поле в добавеното от главния съдия Стефан Апостолов време, а неговият удар беше отразен от Пейков.

Левски откри резултата в 64-ата минута, след като Жоао Силва се измъкна от защитата на чуковете и реализира за 1:0. Гостите от Перник обаче успяха да върнат попадението в 81-ата минута чрез резервата Томислав Павлов и резултатът стана 1:1. В 86-ата минута Миньор остана с човек по-малко, след като Якасонго влезе в конфликт с Владимир Гаджев.

Тимът на Николай Митов, все пак успя да стигне до трите точки, след като Гари Родригес вкара в 90-ата минута. След успеха си Левски оглави временното класиране на "А" група с 61 точки, което е с една повече от втория Лудогорец. Трети е ЦСКА с актив от 51 точки и предстоящ мач с Монтана.

Състави:

Левски - Пламен Илиев, Роман Прохазка, Даниел Димов, Нуно Пинто, Димитър Везалов, Пламен Димов (46-Жоао Силва), Гари Родригес, Христо Йовов (63-Стефан Велев), Бази Де Карвальо (60-Владимир Гаджев), Рене Михелич и Илиян Йорданов.

Миньор - Боян Пейков, Давид Стоянов, Адриан Олегов, Ивайло Стоянов (79-Томислав Павлов), Стефан Станчев, Виктор Софрониев, Салас Окечукво (65-Йордан Йорданов), Ивайло Цветков, Петър Петров (88-Димитър Ялъмов), Александър Александров и Якасонго
Джиби.

ReaL_MaDriD_k3
07.05.2013 06:25

Цъкнете на класиране и гледайте...къде сме ние къде сте вие!? и ся само чакаме рязаните на ГЕРЕНА!

vankooo13
07.05.2013 01:46

не сам гледал мача браво на левски,но да бадем честни не заслужават да са шампиони много слабо тази година не ми харесват и дори и в лига европа ще им е много за ЦСКА да не говорим трагични като Левски,а и до коментара за победата на ЦСКА над Ботев,човек ти си тарсиш как да се заядеш апсолютна засада имаше или ти си сляп и не я видя.трябва ни разнообразие за мен шампиони трябва да са Лудогорец а в Л. Евр. трябва да играят Ботев Литекс и напоследак ми харесват и Берое но уви спанатитите Левски ги гласят за шампиони а куците ЦСКА в Л. Евр. и на есен с ранни отпадания на куците и спанатите *thinking*

Futbulfen
06.05.2013 22:46

Чорбарчета, не коментирайте големите.. имате си битка за евротурнирите, джанкайте се с себеподобните.. нас ни оставете. А за тия, които реват (както винаги) от съдията да кажат за шамар какво се дава - червен картон или зелена карта... да кажат защо не беше изгонен Софрониев за безумното си влизане ( той имаше картон вече). И айде най-после някой да ни просветли, как така държата, БФС, съдии и т.н. е с Левски, а не можем да бием Монтана, правим "Х" в Гоцето и още куп издънки... Ама т'ва да си чорбар е непоправимо гайле!

Stan1926
06.05.2013 22:02

Биете ЦСКА с гол накрая, биете Миньор с гол накрая... ама късмета е до време. Ще вземат накрая Лудогорец да ви бият с такъв гол. *lol*

zodaka
07.05.2013 01:29

Дане дава господ!Не мисли такива лоши неща!

Abramovichcfc
06.05.2013 22:06

Уважавам Локо Пловдив и феновете им ни ти си Уникат .

RAFKATA
06.05.2013 22:01

До коментар [@comment 1360664] от [@user plamkisa]:

Ей такива като теб много ги мразя.Отворени пред компра, а когато са пред човека който са псували дразнели и т.н. една дума не могат да кажат.Това са страхливци

Blueisthecolour
06.05.2013 21:47

Ти пак големия ултрас ще идеш ли бе?А и откъде знаеш,че няма да отида а?

06.05.2013 22:36

Всеки има избор и мнение но да кажеш, че Левски петни името на България е пълна глупост и хейт от твоят страна.

plamkisa
06.05.2013 22:11

Фен-зоната ми от момента, в който е създаден профила ми е: Ювентус, Нюкасъл, Берое. Не бих петнил профила си с гнустната ви емблема. А по въпроса за провописа: Васил Левски е велик човек и борец за свободата на България, свято име. ФК Лефски напоследък освен да петни името на България, друго не прави. Аз лично не смятам, че са достойни да носят името на Апостола на свободата и затова го пиша с "ф". А това дали съм страхливец няма как да го знаеш, защото не ме познаваш.

RAFKATA
06.05.2013 22:05

Ако вие бяхте играли срешу тях шяха да ви скъсат с 10:0 тъй че марш в леглото

RAFKATA
06.05.2013 22:04

Ей веднага махна Левски от фен зоната си и да те светна Левски се пише с В ане с ф, ама ко да ти обяснавам ти май не си ходил на училище...Може ли да попитам на кое място е Берое*lol**lol**lol*

plamkisa
06.05.2013 22:00

Ами по принцип така правят нормалните фенове на един отбор - ходят на мачовете и го подкрепят, а не се правят на велики по форумите, не се напиват като свине преди мача, не предрусват и не ходят по мачове само да си търсят с кой да се заядат, както правят например голяма част от "феновете" на Лефски. Много добре се видя колко струвате вие. Направихте преди време 2 поредни равенства и на съборетината, която наричате стадион, имаше 200 човека. Много е лесно да си "фен" когато съдии, перуки, мистаци и т.н. правят всичко възможно да ви добутат до нещо за да не останете пак с прърст в гъз. И после ще дойдат ФК Сараево, ще ви турят една 3-ка и ще си тръгнат по живо по здраво. В последните години Лефски просто не стават за нищо, осъзнайте го най-накрая!

06.05.2013 21:25

Честита победа лавина за пореден път доказахме че сме най класният отбор в България напред към ШЛ.

biancorosso
06.05.2013 20:57

За какво ни е подпрял съдията бе момчета ? Дайте да говориме като зрели хора с АРГУМЕНТИ ? Това, че даде червен картон на Якасонго ? Това ли ви мъчи ? Аз доколкото знам за УДАР БЕЗ ТОПКА се вади червен картон... Айде първо да гледате повторения, а тогава да коментирате. Тцтцтцтц видяли в livescore-а, че има червен картон за Миньоро и айдееее СЪДИЯТА е виновен*lol**lol**lol*

06.05.2013 21:02

Ами какво очакваш от тъпите червени прасета ония МnOgO_TyP94(което ме съмнява)постоянно реве,че другите са хейтъри,а той какъв е?

Phantom1112
06.05.2013 20:51

Как ше се пръснете от яд скоро... Се ше се намерят кусури на съдията

spoke_1912

ЦСКА да не говорят и те, ' щото ги видяхме съботата как спечелиха...

Premierleague9
06.05.2013 20:47

Ебати тъпите прасета. Ся какво са ни подпряли ве *lol**lol**lol* Марш в кочината Грух Грух*joking*

Dreick
06.05.2013 20:29

Кво са ни подпрели тоя мач, бе Утайки, кво пай квичите тука, тоя мач го зехме на късмет, ама не са ни подпряли никъде даже ни ощетиха когато трябваше да има втори жълт картон за играч на Ботев а не го дадоха още в началото на 2 полувреме..

06.05.2013 20:25

Омръзна ми да ги подпират,ОМРЪЗНА МИ,това не е 1 път или 2 пъти всеки мач е така и пак не могат да направят категорична победа, не стига,че съдиите ги подкрепят ами и имат късмета да вкарват в последните минути,нямам думи,явно БФС искат ЛЕФСКИ да да шампоани,докога ще гледаме този куриоз драги фенове на БГ футбол,докога?Докога ще траем тези корумпирани мачове,много съм потресен отново!Нека от днес Лефски да си сменят името на ФК Рефер и емблемата да е такава:*referee*То се е видяло,че БФС не прави нищо по въпроса,а и няма да направи...

06.05.2013 21:33

Пръсни се от яд прасе червено,че ние сме 1ви,а вие 3ти *wink*

spoke_1912
06.05.2013 20:20

БФС издигна Левски до върха. *smile* Мисля, че трябва да си го признаете, ако имате поне малко доблест.

genchooo
06.05.2013 20:08

Много завиждаме за победата с клизма над изпадащия и финансово закъсалия Миньор

nikshan11

Отново прасета в тема на Левски,а защо не кажете за гола на Ботев дето го отмениха?? *joking*

Bateborisov_bg
06.05.2013 20:06

Късметът няма да е винаги със вас мръсни говеда.

zodaka
06.05.2013 20:52

А БЕ момче кажи ми по дяволите защо трябва да хейтваш винаги на Левски,Реал и който и отбор да бъде?Когато стане за твоита скъпи курвички Мухата Цецка и Уефалона не даваш дума да се каже, нали?Айде стига си спамил само, а се запри.Баси недоразвития пубер си честно...Намери си едно гадже и изливай яда си в спалнята щом те тормози толкова...

RAFKATA
06.05.2013 20:43

Ти май си гледал мача ис и спал малоумник леке и лайнар 3 в 1.Колко картоина даде на Левски за бавене на играта...Много спиш

MaLkO_LuD94
06.05.2013 20:40

Страх го е един картон да ви даде какво да говорим *thumb_up*

Messi9818

съдии нали ? Минъор трябваше да е с 10 човека още около 60 мин. бе спестен втори жълт на играч от Минъор за грубо нарушение срещу Везалов...иначе по-темата 2 поредни кръга взимаме победата в 90 мин. срещу единия съперник ЦСКА победата бе сладка но днес срещу затъващия Перниктрябваше да се вземе по-лесно победата с тази игра няма да бием Лудогорец в прекия*sad*

MaLkO_LuD94
06.05.2013 20:14

Това не е късмет а СЪДИИ и те ще са винаги с тях докато нещата се решават извън терена

JlicionE
06.05.2013 20:05

Много ЗАВИСТ от вас бе цскари...ЛЕВСКИ ШАМПИОН!!!

cesekarchetooo
06.05.2013 20:02

Браво на говедата! Поредната "извоювана" победа! Показаха ХАРАКТЕР! *joking*

ryangiggs1000

По-тъп футболист Якасонго има ли?Май само Присо го изпреварва,по дебилизъм.

Ти по-малоумен червен виждал ли си?Само на Присо са такива.

MaLkO_LuD94
06.05.2013 20:04

Присо пък какво ти е виновен *confused* Иначе не Гари а Съдията върна Левски на върха но това този сезон си е нещо нормално *joking*