Хичо се разписа при победа на Самсунспор

18:38
С попадение на Николай Димитров-Хичо Самсунспор надви с 2:1 като гост Газиантеп Беледие в мач от 33-ия кръг на турската втора дивизия. Димитров вкара първото попадение в мача в 4-ата
минута, след като получи пас от Фатих Шен, надбяга един защитник и откри резултата.

Домакините изравниха от дузпа в 52-ата минута чрез Сердар Деликташ, но в последните секунди на редовното време гостите от Самсун стигнаха до победата. Разписа се Абдулкадир Йозген с
глава след центриране от корнер.

За Николай Димитров това е пето попадение от началото на първенството във втора лига, а оценката му е три звезди. С тази победа кръг преди края на първенството Самсунспор има 38 точки, с 3 пред Тавшанлъ Линийтспор, който е първи в зоната на изпадащите. В трета лига вече са Карталспор и Анкарагюджу.