Валядолид и Севиля не се победиха, Малага би Хетафе (видео)

22:14
Валядолид и Севиля завършиха наравно 1:1 в мач от 33-ия кръг на испанската Примера дивисион. Така Двата отбора, които на практика доиграват сезона, запазиха позициите си в средата на таблицата.

Резултатът на стадион "Хосе Сорийя" бе открит в 41-ата минута, когато Хави Гера осигури предимство на Пучела. Севилци се добраха до точката чрез Алваро Негредо, който реализира дузпа в 62-ата минута.

В друг интересен мач от кръга Малага се наложи трудно с 2:1 над Хетафе. Аншоа стигна до победата с голове на Роке Санта Крус и Робсон Уелигтон, които бяха точни съответно в 40-ата и 47-ата минута. Попадението за домакините пък бе дело на Хуан Валера. Опитният бранител на тъмносините се разписа в 71-ата минута.

По този начин Малага се доближи на 2 точки от 4-ия Реал Сосиедад. Напомняме Ви, че възпитаниците на Мануел Пелегрини няма да могат да вземат участие в европейските клубни турнири през следващия сезон заради наказание, наложено от УЕФА.

Отборът на Хетафе пък заема 9-о място в текущото класиране с актив от 44 точки.

Malaga 2-1 Getafe (All Goals) 28.04... by ourmatch