Лион и Сент Етиен не се победиха

17:55
Лион завърши наравно 1:1 у дома с Сент Етиен мач от Лига 1 и остава на трето място във временното класиране.

Курт Зома откри резултата за гостите с удар с глава след изпълнение на корнер на Йоан Мойо след точно половин час игра. Йоан Гуркюф, който започна като титуляр в днешния мач, изравни за домакините в 55-та минута. До края на двубоя и двата отбора опитаха да спечелят победата, като пропуски направиха Клеман Грение от домакините и Матийо Бодмер от Сент Етиен.

В класирането Олимпик Лион е на трета позиция с актив от 60 точки, докато Сент Етиен е на четвърто място с две точки по-малко.