Сарагоса разплака Майорка в истински спектакъл

01:16
Отборът на Сарагоса записа жизненоважна победа срещу Майорка в дербито на дъното в Примера дивисион и изплува от зоната на изпадащите за сметка на Депортиво Ла Коруня.

Късният мач от съботната програма на 33-ия кръг на Ла Лига бе изключително драматичен и завърши при резултат 3:2. Сарагоса излезе напред в резултата чрез Томер Хемед в 11-ата минута. Тимът на Маноло Хименес обаче възстанови равенството с попадение на Пако Монтанес в 29-ата минута.

В 60-ата минута Елдер Пощига осигури пълен обрат на домакините, но в заключителната част на двубоя Хавиер Арисменди отново доведе нещата до равенство. В крайна сметка в 88-ата минута Рубен Рохина сложи точка на спора, разписвайки се триумфално за яркочервените.

Успехът изкачи Сарагоса на 17-о място във временното класиране. Майорка пък се смъкна на последната 20-а позиция.