Наполи, Фиорентина и Интер с трудни победи

18:50
С гол в сетния миг Наполи измъкна победа с 3:2 срещу Каляри и се приближи на осем точки до лидера Ювентус, който по-късно тази вечер приема Милан в дербито на кръга в Серия А. Лоренцо Инсиние отбеляза победния гол за Наполи в четвъртата минута на добавеното време за неочаквано трудната победа на неаполитанците.

Интер измести Рома от петото място след победа над Парма с 1:0. В същото време Рома завърши 1:1 у дома срещу последния Пескара и отстъпи на шеста позиция в таблицата.

Четвъртият Фиорентина спечели трудно на своя "Артемио Франки" с 4:3 срещу Торино.

Виолетовите са на точка до третия Милан.