Сити с минимален успех над Уигън (видео)

23:40
Отборът на Манчестър Сити се наложи минимално като домакин над Уигън. Срещата премина трудно за гражданите, които стигнаха до победата с късен гол на Карлос Тевес в 83-ата минута.

Първото полувреме на двубоя приключи при резултат 0:0, което подхрани надеждите на Латикс да измъкне поне частичен успех от "Етихад Стейдиъм". Малко преди края на мача обаче Тевес отново се превъплъти в ролята на спасител на гражданите и донесе ценни 3 точки на своя тим.

Така Манчестър Сити се бетонира на втората позиция в класирането на английската Висша лига, след като се откъсна на 7 точки от преследвача си Челси. В същото време възпитаниците на Роберто Манчини се доближиха на 13 точки от убедителния лидер Манчестър Юнайтед, който обаче има и мач повече. Уигън пък остана в зоната на изпадащите с незавиден актив от 31 точки.

szólj hozzá: Manchester City vs Wigan 1:0 Tevez