Гомес вкара три за шест минути, Байерн разпиля вълците и ще спори за купата (видео)

23:40
Байерн Мюнхен разби Волфсбург с 6:1 у дома в 1/2-финален мач от турнира за Купата на Германия.

Тимът на Юп Хайнкес ще спори за трофея с победителя от утрешния двубой между Щутгарт и Фрайбург.

Двубоят очаквано започна с надмощие на домакините и резултатът не закъсня. В 17-а минута Робен отдясно подаде към нахлуващия в наказателното поле Манджукич и нападателят вкара за 1:0. Баварците обаче като че ли не играеха на 100% от възможностите си и позволиха на съперника да натисне след попадението. Вълците не успяха да стигнат до чисто положение, но на няколко пъти създадоха напрежение пред Нойер. Въпреки това, в 35-а минута след страхотна контра Робен бе изведен на чиста позиция и не сгреши – 2:0. В 38-а Налдо с глава и Виейриня малко след това пропуснаха да намалят. В 45-а минута обаче Диего наказа разсеяната игра на Байерн в защита с хубав гол.

Волфсбург започна активно втората част, но в 50-а минута получи гол. Шакири с плътен шут по земя от границата на наказателното поле отбеляза – 3:1. Тук мачът вече наистина свърши. Домакините успяха да стигнат и до четвърти гол в 80-а минута, когато Шакири бе изведен отляво и асистира на Гомес за 4:1. Две по-късно Гомес реализира ново попадение за 5:1. Две по-късно Марио оформи и хеттрика си за крайното 6:1.

szólj hozzá: Bayern Munich 6-1 Wolfsburg ,

mortiss
17.04.2013 21:06

Едва ли някой от феновете на Байерн ( включително и аз *smile* ) го е страх пък точно от РЕАЛ МАДРИД *lol* *lol* *lol* .. надявах се да са те на полуфинала, но уви.

barseloneca1899
17.04.2013 15:04

Байерн тръгнали да се дарвят на някакъв изпаднал отбор ще ги видим срещу Барса дали ще се дарвят така

kns
17.04.2013 18:21

Хахахха Милан изпадащи ли са ? Миналата година Арсенал дето и те изядоха 4 парчета изпадащи ли са ? Байерн преди 3 години изпадащи ли бяха,че падаха 4:0 на почивката на камп ноу *beer* ...А колкото до коментара на Байерн85 отговарям ти веднага 98--00---2002 ето ти,А ти сега драги ми приятел отговори ми защо имате в последните 36 години само една титла в ШЛ през 2001,много говориш без да знаеш история грам + това другото нещо на което ти се смях много беше това за дълговете..Колега..и малките деца знаят,че Реал е най-печелившия отбор с най-много приходи в света,касирал огромни печалби,не знам за какви дългове говориш,но явно си много здраво във филма *lol**lol**lol* Дано не ти е кофти,че ти оборих всичките глупости *cry*

17.04.2013 15:24

Барса не се напъват да им вкарват по 6 7 9 гола и след мача много сме силни бием Гранда Волфсбург с 6 гола ахахаха Барса ще ги смаже тея шваби или по точно ще ги свали на земята щото много летят в облаците

Chelsea_BotevPd
17.04.2013 15:20

ми то и вие вкарвате на изпадащите 3 гола и викаш,че се дървят,ще видим кой-кой,така че млъквай

kns
17.04.2013 13:00

Първия победи 13-тия със 6:1 БРАВООООО МАШИНИИИ ТЕ СА НЕЗЕМНИИИИ !!! Истината е,че ги очаква голям бой на ноу камп *lol*

sdw
17.04.2013 19:20

хаха,лично аз съм виждал да я вдигаме 3 пъти.Щом толкова хейтваш Реал,значи яко те е страх какво може да стане ако се паднем срещу вас...Или греша?

kns
17.04.2013 18:22

И още нещо приятел,припомни ми кой е отбора на 20-ти век,както каза фена на Барса по долу.Наздраве и не летете толкова !*beer*

nom3rcy
17.04.2013 16:48

в Испания може да има два отбора , но тези два отбора доказаха, че мачкат всички останали отбори в Англия, Франция, Германия, Италия и т.н... а ако твърдиш, че Реал Мадрид не е най-великия клуб в историята на футбола значи си изостанал на тема футбол! Не случайно е обявен за отбор на ХХ век. Гледай си там мюнхенското отборче и не пиши глупави коментари.

Bayern85_
17.04.2013 16:39

Кое бе?мултимилионните дългове ли?никога не сте взимали победа в Мюнхен,едно късметлийско равенство и до там.Толкова са велики,че дори им излезе прякора"осминарел"и това с Роналдо в състава *smile*.Добре че са онези измислени титли в първите пет години на надпреварата,че сега да се кефят пишлеметата като теб.Ти изобщо виждал ли си година,в която реал печели шл?А отностно кое е най-силното първенство,изобщо не ме интересува.И за справка,испанското е реал и барса,аз друг отбор не виждам да се е намесил в борбата за титлата.И това благодарение на обира,който правят реал и барса с тв правата.Само "най-силното първенство"е по-тази схема,без тези 150мил.умират.Отборите дължат над 750мил.дългове на страната,ама сега няма кой да им ги опрости.И това с два пъти по-ниски данъци,в сравнение с немското първенство и Германия.

kns
17.04.2013 14:11

Приятел Байерн са на светлинни години от постиженията на Реал така,че ако обичаш не коментирай отбори с КЛАСА над вашето немско отборче + това надявам се знаеш кое е най-силното първенство обявено от ФИФА ..Испанското,наясно си вярвам

Bayern85_
17.04.2013 13:29

Нещо което реал не може,затова изоставаха на моменти с 18т.Голям отбор,или по-точно,големи съдии.

paunQ
17.04.2013 10:33

Причините са маркетингови. Няма друго обяснение. *smile*

paunQ
17.04.2013 09:03

Още едно подвърждение на факта, че отбор се гради с години, а не с месеци. *smile* Браво на Байерн, убийствено добри са този сезон!

norwich_ajax
17.04.2013 08:50

още се чудя за кво им е на мюнхен да сменят тренера ? сигурен съм че при гуардуола няма да играят по тоя начин, няма да бият с по 5-6-7 гола разлика, и няма да спечелят първенството 6 кръга преди края с 20+ точки аванс пред втория.но те си знаят, щом искат пеп - ок.хайнкес е голям треньор !

dani0041
17.04.2013 16:57

Как може да си фен на 2 отбора от 1 първенство??

17.04.2013 09:17

аз пак четох че щял да поема шалке 04 така че не съм сигурен че причината е пенсионирането му *wink*

gang_related
17.04.2013 09:04

Просто се пенсионира *smile* Не, че не го искат. Или поне такава е официалната информация. Не знам ако има друго *smile* Иначе от както той хвана Байерн отбора върви само нагоре и в момента да не кажа силна дума, но според мен е най-силния отбор в света!

17.04.2013 00:58

Според мен Щутгарт и Фрайбург няма да искат да се победят :Д Едва ли са такива мазохисти че да искат да играят с Байерн *joking*

valer4y
17.04.2013 00:15

Страхотна победа. Шакири е страшен, много голям. Дубъла в Германия е сигурен.

SuperSizee
17.04.2013 00:03

Аз след десет сезона на мениджъра правя отбор, който е безсмислено да играя, но пак не побеждавам с толкова голове колкото Байерн. Не знам дали е възможно да бъдат спрени по някакъв начин ...

miro_slavcho

Як мач ще става във вторник! Байерн са страшни!!!!!!!!!

16.04.2013 23:25

"Марио Гомес вкара шест за три минути" *joking**joking**joking**joking**joking**joking**joking*

panew
16.04.2013 23:22

Байерн са просто ненормални, браво... просто нямам търпение до мача с Барса другата седмица.

_beroe_
16.04.2013 23:20

хаахах Гомез с хеттрик за 6 мин. *beer* Поздравления за rockytoo позна резултата. *cup*

16.04.2013 22:52

Шакири дава егати пасовете има много хубав плътен удар и играе все едно ако не бие ще умре..Същия Рибери!

_beroe_
16.04.2013 22:45

Доста бързо стана това за което се надявах. *beer*

basti31

Шакири ги смачка! Много силен мач прави.

_beroe_
16.04.2013 22:37

Е най-накрая и тема за този мач. А до мача според мен Байерн през второто полувреме ще се стегнат и ще вкарат още 1 гол. *beer**cup*