Брутален шедьовър от центъра в първата минута (видео)

11:48
Зрителите на двубоя между Серезо Осака и Омия Ардижа станаха свидетели на чудесно изпълнение на футболиста на гостите Шин Каназава.

Халфът откри резултата с прехвърлящ шут от центъра, като постижението на Каназава стана още по-впечатляващо от факта, че се случи в първите секунди на мача от Джей-Лигата.

В крайна сметка Омия спечели с 2:1, въпреки че тимът трябваше да доиграе срещата с човек по-малко, тъй като в 64-та минута Шохей Такахаши получи червен картон при резултат 1:1.

Пет минути преди края Златан Любянкич донесе успеха на Омия.

Насладете се на шедьовъра на Шин Каназава, който наказа противника в първата минута:

mechkoto
15.04.2013 17:19

Радвайте се на мача като започне стига сте лаяли кой ще бие и кой не - времето ще покаже!!! HALA MADRID !!!

sashokiosev
15.04.2013 16:44

Дръпнатите са уникални! Изобщо не се учудвам от гола *joking*.Преди време имаше 1 гол пак на азиатец,който от 58м вкара с глава *joking*

jimidim
15.04.2013 13:07

Какво му е уникалното бре деца.Абсолютен вратарски гол.Явно блееше нейде из трибуните,защото и крачка назад не направи .а опита да реагира едва когато топката беше вече над главата му.Ако съм на мястото на треньора му,този вратар го пращам да бере дини,докато се научи да ги лови.

jimidim
15.04.2013 20:14

Очелки на теб май трябват.Я пак погледни...Когато топката е на 2 метра от него,тогава се сети за реакция.А тя лети над 40 метра.Вратар с класа има време и вестник да прочете,и пак да реагира адекватно.

LiLN
15.04.2013 13:22

Деди как да не направи крачка назад?Очелките няма ли ги?Не видя ли че направи 2-3 крачки?Не видя ли че в удара освем точност имаше и сила?Гола си е уникален,друг е въпроса че имаше и голяма доза късмет.