Тунчев и Виданов титуляри при загуба на Заглембе

21:10
Александър Тунчев и Павел Виданов играха като титуляри за полския футболен клуб Заглембе Любин, който загуби с 0:2 от най-вероятния нов шампион Легия Варшава в мач от 21-ия кръг на местното първенство.

Българските защитници и бивши национали останаха на терена цял мач, но не успяха да предотвратят поражението на своя тим, дошло след попадения на Мирослав Радович в 45-та минута и на Владимир Двалишвили в 59-та. Виданов дори получи жълт картон в добавеното време на първата част, когато Легия вкара първото и победно попадение в мача.

Загубата остави Заглембе в средата на таблицата, а трите точки дадоха аванс от четири пункта на Легия срещу втория Лех Познан. Отборът на Александър Тонев победи Лехия Гданск с 4:2.