ПСЖ сложи край на кошмарите си на "Рю дю Лориен" (видео)

20:17
Пари Сен Жермен спечели с 2:0 гостуването си на Стад Рен и отново дръпна на Олимпик Марсилия със седем точки в битката за шампионската титла на Франция през този сезон. Така столичани прекъснаха серията си от 10 поредни мача без пълен успех като гост на червено-черните.

Парижани, които не бяха побеждавали на този стадион от януари 2002 година, днес показаха голямо желание за успех, въпреки реванша от Шампионската лига с Барселона през следващата седмица.

Първото попадение в мача реализира френският халф на парижани Жереми Менес в 56-ата минута на срещата в региона Бретан, а Златан Ибрахимович сложи точка на спора в 90-ата минута.

Рен, от своя страна, остават само с една домакинска победа от седем мача на своя стадион след подновяването на сезона в началото на годината.