Радуканов: Играчите подходиха типично по български

18:26
Мнение на старши треньора на ЦСКА Милен Радуканов след отпадането на отбора от турнира за купата на България след загуба от Локомотив София с 0:1 на четвъртфиналите:

"Щом сме загубили, сигурно е справедливо. Не видях ситуацията за дузпата, защото бях далеч. Аз казах, че няма да коментирам съдиите. Продължаваме да гледаме напред. Направихме 2-3 добри мача, но типично по български манталитет свалихме темпото. Явно си помислихме, че сме станали страшна работа. Но се видя, че не сме станали страшна работа. Не очаквах, че без наказаните Бандаловски и Лукас, ще играем толкова слабо. Затова сме 20 човека, да се раздават всички на 100 процента. Явно имаше и умора, но и Локомотив игра преди два дни, така че нямаме оправдания. Разочарован съм от отбора като цяло. На полувремето говорихме на висок тон доста, но някой път това има обратен ефект. До края на сезона ще опитаме да налагаме млади момчета, да изграждаме стил и да не разочароваме тези хора, които идват по трибуните".