Топчиите и чуковете бият у дома, шпорите като гост

19:08
Арсенал победи Рединг с 4:1 у дома в мач от поредния кръг на английската Висша лига.

Жервиньо изведе топчиите напред в 11-а минута, а Касорла удвои в 48-а. Жиру в 67-а отбеляза трети гол. Секунди по-късно Робсън-Кану върна едно попадение, но Артета в 77-а реализира за крайното 4:1.

С голове на Вертонген и Бейл, Тотнъм победи Суонзи с 2:1 като гост. За лебедите се разписа Мичу. Уигън надви Норич с 1:0, а Уест Хям се справи с Уест Бромич – 3:1.

TooClosee
30.03.2013 20:53

Супер, статия за 3 отбора, наблъскана за 2 минути с 3,4 изречения... Старайте се малко повече. *smile*

fcbarcelona_fan
30.03.2013 23:26

с какво Юнайтед са заслужили цял разказ , а Арсенал и Тотнъм сас общо 8 гола (в 2та мача) сабрани на 5 реда

GunnerTillDie
30.03.2013 21:46

Боже , то защото е УЖАСНО трудно да напишеш в гугъла и да видиш видеотата ...

TooClosee
30.03.2013 21:19

Да не са гледали мача?!? Ама ти сериозно ли? Та това е футболен сайт *smile* Хмм и какво искам? Ами биваше поне да турят някви видеа на головете, снимки там пропуски и тем подобни, а не някъв сух текст с няколко изречения, както правят обикновенно другите спортни сайтове. *smile*

arsenal4yy
30.03.2013 21:14

И фащам бас,че статията е копната от друг сайт *joking*

30.03.2013 20:59

Какво повече ти трябва ?! Пише ти гол майсторите , резултата и минутите на головете ... За другото или си гледаш мача или поне някое видео ... Представи си също , че хората може да не са гледали мача , как искате да Ви напишат статия за 4-те отбора споменати в тази ...

SuperSizee
30.03.2013 20:25

Тия Арсените, бахти футбола играят като всички са здрави...

tishowinner2
30.03.2013 20:16

Ама вие сериозно ли ? Как може 1 тема за 3 мача в два от които играха важни отбори като Арсенал и Тотнъм ...

Highbury
30.03.2013 19:19

Браво бе Уинър-и направихте 1 статия за 3 отбора вътре не ви ли е срам бе мързеливци ! Както направихте статия със заглавие ''Манчестър Сити разнищи Нюкасъл'' същата статия можехте да напишете и за Арсенал. Ако не сте видяли с какъв резултат бихме Рединг *nerd**cigarette**cigarette*

Highbury
30.03.2013 20:48

Усещам, че тоя май е от редакцията на Уинър *lol**lol**lol* Айй друг въпрос, сега на кой мач ще качите видео ? Арсена, Тотнъм, Уест Хям кой *lol*

30.03.2013 20:46

А , бе това си е техен избор на кого и как да правят статиите ... Като не Ви отърва не влизайте .... И статиите да не се пишат толкова лесно ?

aa2
30.03.2013 20:29

Напълно прав е да се оплаква от Уинър.бг.Не може да правят теми за отбори като Фулъм, а да не правят теми за отбори като Арсенал и Тотнъм, отбори участващи в битката за топ4 в най-голямото първенството в света.Срам и позор!!!!

Стига мрънка , бе .....

sakata_97
30.03.2013 19:16

Нали жервиньо беше слаб и нз си какъв още,гледахте ли го тоя мач 2 асистенции и 1 гол,сега почнете пак да го обиждате