Сити разнищи Нюкасъл (видео)

18:54
Отборът на Манчестър Сити се бетонира на втората позиция в класирането на английската Висша лига, след като постигна категорична победа с 4:0 при домакинството си на Нюкасъл.

Гражданите излязоха напред в резултата в 41-ата минута чрез Карлос Тевес, а секунди преди почивката Давид Силва покачи на 2:0. В 56-ата минута капитанът на небесносините оформи класическата преднина на своя тим. С автогол на Джеймс Пърч пък бе оформен крайният резултат - 4:0 за Манчестър Сити.

С този успех възпитаниците на Роберто Манчини запазиха дистанцията си от 15 точки зад Манчестър Юнайтед, но пък се отдалечиха на 7 от Челси, който отстъпи 3-ата си позиция на Тотнъм.

szólj hozzá: Manchester City vs Newcastle 4:0 GOALS HIGHLI