Боливия и Аржентина с боево реми (видео)

00:41
Отборите на Боливия и Аржентина не излъчиха победител в световните квалификации в зона Южна Америка. Двубоят приключи при резултат 1:1.

Резултатът изненадващо, но не и според показаното на терена, откриха домакините. В 24-та минута техният нападател Марсело Морено отбеляза попадение, засичайки топката с глава в наказателното поле от доста удобна позиция. Халфът на Валенсия Евер Банега пък изравни и оформи крайното 1:1 с гол в самия край на първото полувреме, като вкара с глава от нетипично разстояние.

Звездата на гаучосите Лионел Меси игра добре в този мач, но положенията пред него да се разпише бяха доста малко и той не съумя да го направи.

Така Аржентина остава едноличен лидер в класирането на зона Южна Америка с актив от 24 точки, а боливийците са на предпоследното 8-мо място с едва 9 спечелени точки.

szólj hozzá: Bolivia vs Argentina 1:1 GOALS HIGHLIGHTS