Чехия вече на 3-то място в групата (видео)

20:10
Чехия зае трето място във временното класиране във група "В" с осем точки, след като победи Армения с 3:0 в световна квалификация.

Първото полувреме завърши без голове, но след почивката всичко беше на страната на чехите, които успяха да нанижат три гола. Матей Видра се превърна в герой за гостите, след като отбеляза първите два гола, а Даниел Колар оформи крайното 3:0 в допълнителните минути на мача.

След победата си чехите са с осем точки, което е с една по-малко от вторите България и две от временните лидери в групата Италия. Чехите имат още пет мача от световните квалификации, като гостуването в София ще се играе на 15 октомври 2013 година.

szólj hozzá: Armenia 0-3 Czech Republic HIGHLIGHTS