Черноморец с минимално поражение от Касъмпаша

17:07
Отборът на „ Черноморец Бургас” загуби минимално с 1:0 от елитния турски „ Касъмпаша”. Контролната среща се игра на официалния стадион на домакините „Реджеп Ердоган”.

През целия мач „акулите” стояха равностойно на своя противник, като на няколко пъти имаха възможност да отбележат гол. Още в 4-та минута Ванчо Траянов стреля от около 20 метра, но ударът му мина встрани от вратата. Втората сериозна опасност в мача отново бе дело на бургазлии. Ванчо Траянов беше хубаво изведен и след много силен удар, стражът на домакините успя да избие в корнер. На почивката резултатът остана 0:0, като домакините нямаха сериозна опасност пред вратата на Янко Георгиев.

През втората част темпото на игра поспадна, като нямаше сериозни положения и пред двете врати. Домакините все пак успяха да стигнат до гол. След хубава атака в 69-та минута, Танер Йълдъз отбеляза и донесе победата на своя тим. До края на срещата не се случи нищо запомнящо се и резултатът остана непроменен.