Пенев: Не очаквах да бием с такъв изразителен резултат

20:13
Селекционерът на България Любослав Пенев остана много доволен от разгромната победа на неговите възпитаници с 6:0 над Малта.

"В никакъв случай не дойде лесно победата, ние си я направихме такава. Малта не е слаб отбор.
Не очаквах такъв изразителен резултат. Хубавото е, че вкарахме бързи голове - и през първото полувреме, и през второто полувреме. Момчетата работеха отлично през тази седмица и резултатът е налице. Този мач е вече история и никой от момчетата да не си вдига нослето. Ще празнуваме тази вечер и от утре започваме подготовката за мача с Дания", заяви Пенев след края на двубоя.