Иса донесе победа на Литекс над Спартак Плевен

19:12
С два гола на Исмаил Иса отборът на Литекс победи с 2:1 втородивизионния Спартак Плевен в контролна среща, играна на стадиона в Ловеч.

Старши треньорът на Литекс Христо Стоичков започна с експериментален състав заради отсъствието на националните състезатели.

Ето и титулярните 11 на Литекс: Евгени Александров, Кирил Динчев, Антон Недялков, Васил Божиков, Емил Грозев, Исмаил Иса, Стенио Жуниор, Томи Костадинов, Румен Руменов, Александър Цветков, Момчил Цветанов.

Исмаил Иса откри резултата в 25-а минута с глава след центриране на Кирил Динчев.

В 57-а минута отново Иса бе най-съобразителен в наказателното поле и покачи на 2:0.

Гостите от Плевен стигнаха до попадение след силен шут на защитника Михаил Милчев в 83-а минута.