Юношеските национали разгромиха ЦСКА

17:38
Юношеският национален отбор на България (родени 1996 г.) разгроми връстниците си от ЦСКА с 6:1 (1:1) в последната проверка преди заминаването на отбора за Германия в събота. Тази юношеска формация на България изненадващо преодоля първия кръг и ще спори с отборите на Украйна, Естония и този на домакините за място на еврофиналите.

Старши треньорът на селекцията Методи Деянов даде шанс на всичките 19 души, които са на лагера, а по-късно днес или утре един ще отпадне. До почивката резултатът беше 1:1, въпреки превъзходството на националния отбор. Антон Митков от ЦСКА откри резултата в 30-ата минута, а Станислав Желязков от армейската защита си вкара автогол и изравни.

След почивката националите имаха пълно превъзходство. По два гола вкараха Кирил Десподов и Чавдар Ивайлов, а за 4:1 се разписа и Илиян Неделчев.