ПСЖ допусна обрат срещу Сент Етиен (снимки и видео)

00:18
Сент Етиен и Пари Сен Жермен завършиха наравно 2:2 на стадион "Жофроа Гишар" в среща от 29-я кръг на френската Лига 1.

Гостите, които са лидери във временното класиране, не успяха да стигна до победата, въпреки че в 20-та минута водеха с 2:0.

Хавиер Пасторе откри резултата в деветата минута, а само десет по-късно Златан Ибрахимович се разписа от дузпа, за да даде комфортна преднина на столичани.

Това отпусна възпитатиниците на Карло Анчелоти им изигра лоша шега.

Централният бранител Алекс си вкара автогол в 37-та минута, връщайки домакините в мача.

В 72-та минута пък Франсоа Клерк изравни и спечели точка за Сент Етиен.

След този мач ПСЖ събра 58 точки и води с пет пункта пред втория във временното класиране Олимпик Лион.

Сент Етиен е на четвърта позиция с 49 точки.

Състави:

Сент Етиен: Руфер, Клерк, Сал, Брисон, Перен, Кохаде, Лемоун, Жулавужи, Брандао, Аубамеянг, Моло

ПСЖ: Сиригу, Алекс, Максуел, Тиаго Силва, Ван Дер Виел, Бекъм, Матюиди, Шантом, Пасторе, Ибрахимович, Лавеци