Бастия нанесе удар по шампионските амбиции на Лион

20:29
Олимпик Лион понесе тежък удар по шампионските си амбиции, след като загуби с 1:4 като гост на непретенциозния Бастия.

Уаби Хазри бе в основата на успеха на Бастия, като отбеляза гол и направи две асистенции. 22-годишният Хазри подаде за първия гол на Флориан Товен в края на първата част. Лисандро Лопес изравни в 54-ата минута, но отново Товен бе точен за 2:1 за Бастия. Последваха голове на Антони Модесте и Уаби Хазри, които оформиха погрома за Лион.

Поражението остави Лион на второ място с 53 точки, четири по-малко от лидера Пари Сен Жермен, който утре гостува на Сент Етиен.