С гол в последните секунди Нюкасъл преодоля Анжи (снимки и видео)

00:18
Нюкасъл се класира за четвъртфиналите в Лига Европа, след като победи Анжи Махачкала с 1:0 на "Сейнт Джеймсис парк".

Победното попадение за свраките падна в 94-та минута, когато точен бе Папис Сисе. Звездата на черно-белите за втори пореден мач носи по подобен начин успеха за Нюкасъл.

В неделя Сисе пак вкара в последните секунди за успеха на свраките с 2:1 над Стоук Сити.

Възпитаниците на Алън Пардю имаха приемущество срещу Анжи, след като в 55-та минута реферът Денис Айтекин показа червен картон на Карсела - Гомес от руския тим.

В друг осминафинален мач реванш Бордо загуби от Бенфика с 2:3 като домакин и с общ резултат 4:2 португалският клуб се класира за следващата фаза на надпреварата.