Съдбата срещна победителя от Юнайтед - Челси със Сити на полуфинал

20:55
Веднага след края на последния четвъртфинал от турнира за ФА къп между Манчестър Юнайтед и Челси, бе изтеглен жребият за полуфиналите на надпреварата.

Фортуна се усмихна на Уигън, Милуол и Блекбърн. Латикс ще се изправят срещу победителя от преиграването между лъвовете и Роувърс, които днес направиха равенство в Лондон.

Манчестър Сити пък ще играе срещу победителя от Манчестър Юнайтед и Челси. Днес двата тима завършиха наравно 2:2 на "Олд Трафорд" и им предстои преграване на "Стамфорд бридж".

Полуфиналите от ФА къп ще се играят на 13-ти и 14-ти април:

Милуол/Блекбърн - Уигън

Манчестър Юнайтед/ Челси - Манчестър Сити

PIMPDreamS
11.03.2013 09:17

дано Челси да бие, че тях ще ги отупаме лесно, докато с Манчо никога не се знае... картони, дузпи, продължения по 10 минути

dexter
11.03.2013 16:30

Остави овцете да си блеят *lol*

11.03.2013 15:11

Тоя па и тоя фен на Мубарак $ити *joking**lol* много сте ми забавни!

10.03.2013 22:47

Заради дербито на Манчестър заради това ли да продължават те?Ще продължи този който трябва и който вкара повече голове в другата врата>>>

drogba_fen_91
10.03.2013 22:24

хаха Блекбърн или Уигън в ЛЕ яко *lol*

demetrio

Преди 2 години Бирмингам и Стоук също участваха и се представиха доста добре.

_beroe_
10.03.2013 21:47

Значи един от Юнайтед, Челси и Сити ще спечели още преди финала.

_beroe_
11.03.2013 20:49

Едва ли ще има изненади.

overdrive
11.03.2013 00:18

Нищо не се знае. И Милуол, Блекбърн и Уигън имат равен шанс. В това е магията на ФА къп ..

valdes021
10.03.2013 21:05

Сблъсъците между Юнайте и Челси и победителя срещу Сити са финали преди финалът*thumb_up*

torreschelsea9
10.03.2013 21:02

Милоул Блекбърн или Уигън със сигурност в Лига Европа *smile*

Toddor
10.03.2013 21:49

чакай,чакай това за ЛЕ не беше ли от Кепитъл 1 къп?

10.03.2013 21:34

Ако Челси се класира за ШЛ >>ако е в топ4 а другият отбор който е на финал не се класира нито за ШЛ нито за ЛЕ(което и няма как да стане защото това са Блекбърн,Милуол и Уигън)2 отбора от долната дивизия и един от изпадащите отбори на теория в момента! >> И щом тези отбори не се класират за европейски турнир значи от финала ще си спечелят подобна промоция!!>> Лига Европа я научете малко тия правила че ми писна *evil**devil* !