Кокала се радва, чуковете с малшанс пред гола

18:58
Мнения на двамата старши треньори след победата на Локомотив София над Миньор Перник с 1:0 в мача от 17-ия кръг на "А" футболна група:

Емил Велев (Локомотив София): "Радвам се, че спечелихме първи три точки тази пролет.
Като цяло играхме колебливо и със страх. Допуснахме много технически брак. От шест месеца нямахме победа в първенството. Може би важността на срещата допринесе за многото грешки".

Николай Тодоров (Миньор): "Нервен мач. Имаше напрежение, тъй като и на двата отбора ни трябват точки. Не играхме така, както трябва през първото полувреме, но през втората част определено бяхме по-добрият отбор. Бяхме по-агресивни. Създадохме положения, но не успяхме да стигнем до гола. Тези ситуации, които имахме, ако ги бяхме изиграли
по-добре, със сигурност нямаше да загубим. С човек по-малко те затвориха играта във фаза защита и разчитаха само на контраатаки. Ние направихме всичко възможно, но така и не стигнахме до 100-процентово положение, с което да стигнем до изравняване".