Рен и Сент Етиен си спретнаха зрелищно равенство (видео)

10:42
Сент Етиен пропусна шанса да се изкачи на трето място във френското първенство, след като завърши наравно 2:2 като гост на Стад Рен.

Ромен Данс откри резултата с глава в 44-ата минута в полза на домакините, но Йоан Моло изравни в добавеното време на първата част. Жулиен Ферет отново даде аванс в полза на Рен шест минути след почивката. В 65-ата минута Моло асистира на Пиер-Емерик Аубамеянг, който се разписа отблизо за крайното 2:2. Това е 16-и шампионатен гол за нападателя през настоящия сезон. Аубамеянг се намира на второ място при реализаторите, където лидер е Златан Ибрахимович от Пари Сен Жермен.

Във временното класиране в Лига 1 Сент Етиен има актив от 49 точки на четвърто място. Рен е на осма позиция с 42 точки.