Интер с грандиозен обрат срещу Катания (видео)

18:32
Интер победи Катания с 3:2 като гост в среща от 27-я кръг на Серия А.

До почивката сицилианците водеха с 2:0, като Бергесио откри резултата още в седмата минута. Дванадесет минути по-късно Лоди асистира за Маркезе, който удвои преднината на домакините.

През втората част нерадзурите се вдигнаха. В герой за тях се превърна Родриго Паласио. Нападателят първо асистира за Рики Алварез, който намали в 53-та минута.

Двадесет минути преди края Паласио изравни след пас на Перейра, а във втората минута от даденото от рефера продължение бившият играч на Дженоа донесе победата за Интер.

Така нерадзурите събраха 47 точки и са само на един пункт зад градския съперник Милан, който е на трето място във временното класиране.