ПСЖ се издъни сериозно (видео)

20:12
Отборът на Пари Сен Жермен изненадващо загуби гостуването си на Реймс в мач от 27-я кръг на френската Лига 1. Двубоят приключи при резултат 1:0 за домакините.

Единственото попадение в срещата бе отбелязано в 64-та минута, когато защитата на гостите остави непокрит Гжегож Кричовяк в наказателното поле и полякът се разписа от близко разстояние за успеха на тима си.

Неуспехът на ПСЖ е още по-неочакван, тъй като в 58-та минута от игра за състава на Реймс бе изгонен Гломбард, за получаването на втори жълт и съответно червен картон.

REI1PSG0 by Samu21213

efc27
03.03.2013 13:29

Нищо не пише за несправедливо отменения гол на Златан *confused*

denislav.chakarov.3
03.03.2013 08:46

Е нищо по-нормално от това... аз незнам какъв човек трябва да си да играеш 2-ка тука!?!
ПСЖ има ацки важен мач след 3 дни! В турнир дето 1 грешка ти коства отпадане,а във Франция има още сумати кръгове и другите отбори си се дънят профилактично. Никой не ти е виновен,че играеш без да мислиш *wink*

LaMagia
02.03.2013 23:47

се те ме дънат почти винаги сега пак шибана работа *lol*

wencitooo
02.03.2013 20:42

Май забравяте,че имат важен мач в ШЛ това,че са спечелили с 2:1 първия мач в Испания незначи нищо 1 гол разлика не е кой знае какво *wink*

Jurka5
02.03.2013 20:41

Тотото и УЕФА убиват футбола. ПСЖ колко такива "изненади" направиха този сезон?

Jurka5
03.03.2013 09:29

Това е повече от ясно,но виж какви футболисти имат. Газят Марсилия два пъти подред,гостуват на някакви къде и те не знаят къде се намират на 1.005 коефициент,с човек повече са и ги повеждат,ПСЖ даже и гол не мога да вкарат. Преди два кръга със Сошо същата работа,в началото с какви ли не слабаци само Х-ве,аз вече дори не мога да ги преброя тези "изненади".

03.03.2013 08:47

Е а спомняш ли си мач в които играха цяло полувреме с 2-ма повече и не направиха нищо? *wink*

Antoni753
03.03.2013 01:06

братле нали се сещаш че не може даден отбор постоянно да бие то ако беже така нямаше да има тото

Banditos
02.03.2013 23:39

спомням си поне още 2 мача в които изоставаха на полувремето,а в началото на второ противника остане с човек по малко и въпреки всичко резултата остава непроменен *evil*